Jak Zarabiać

Wśród wielu blogerów zapanował zwyczaj tworzenia listy mailingowej, gdyż taki kontakt pozwala na przesyłanie treści zaawansowanych, ponieważ takie treści są poufne i dotyczą rzeczy zaawansowanych, o których na blogu nie można wskazywać. Jeśli chcesz mieć kontakt, bezpośredni na maila to skorzystaj z poniższego linku, gdzie otrzymasz kontakt ze mną.

Jak zarabiać w necie bez zbędnych formalności?

A dlaczego akurat masz się zapisać z tego linku powyżej? Podałem Ci link do najbardziej zrozumiałego Autorespondera w naszym języku, a powodem tego jest łatwe zrozumienie poszczególnych zakładek i możesz ode mnie otrzymać pomoc jak opanować ten Autoresponder.

Gdy masz już konto, możesz przystąpić do zbierania, listy mailingowej i gdy zdobędziesz kolejnych subskrybentów, którzy będą mieć konto, w Autoresponderze to, TY zaczniesz zarabiać w programie partnerskim. Jest to nie mały zarobek, bo już od konta na 1500 subskrybentów zarabiasz 13,87 punktów, a to się = 13,87 zł. Teraz zobacz, masz 5 subskrybentów 13,87 x 5 = 69,35 zł miesięczna opłata Twojego konta wynosi 57 punktów, czyli 57 zł, czyli na koncie pozostaje jeszcze 12,35 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *