Jak Zarabiać

Wśród wielu blogerów zapanował zwyczaj tworzenia listy mailingowej, gdyż taki kontakt pozwala na przesyłanie treści zaawansowanych, ponieważ takie treści są poufne i dotyczą rzeczy zaawansowanych, o których na blogu nie można wskazywać. Jeśli chcesz mieć kontakt, bezpośredni na maila to skorzystaj z poniższego linku, gdzie otrzymasz kontakt ze mną.

Jak zarabiać w necie bez zbędnych formalności?

A dlaczego akurat masz się zapisać z tego linku powyżej? Podałem Ci link do najbardziej zrozumiałego Autorespondera w naszym języku, a powodem tego jest łatwe zrozumienie poszczególnych zakładek i możesz ode mnie otrzymać pomoc jak opanować ten Autoresponder.

Gdy masz już konto, możesz przystąpić do zbierania, listy mailingowej i gdy zdobędziesz kolejnych subskrybentów, którzy będą mieć konto, w Autoresponderze to, TY zaczniesz zarabiać w programie partnerskim. Jest to nie mały zarobek, bo już od konta na 1500 subskrybentów zarabiasz 13,87 punktów, a to się = 13,87 zł. Teraz zobacz, masz 5 subskrybentów 13,87 x 5 = 69,35 zł miesięczna opłata Twojego konta wynosi 57 punktów, czyli 57 zł, czyli na koncie pozostaje jeszcze 12,35 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *