Motywacja co to takiego?

Czym jest motywacja, niewiele osób pewnie wie, bo można zauważyć, osoby nie wiedzą, co to oznacza, gdyż unikają podejmowania decyzji odnośnie propozycji zarabiania w biznesie online.

Podam przykład, ze swojego życia otóż małżonka zaproponowała mi, że weźmie kredyt i opłaci mi kurs na prawo jazdy, byłem w totalnym szoku. Oczywiście pokusa była nie do odmówienia zaryzykowałem dla tej pięknej idei i zgodziłem się na kurs prawa jazdy kategorii B.

Wszystko przebiegało dość gładko aż do pierwszego egzaminu testowego zasad ruchu drogowego i prawa drogowego, a nie wiedziałem, że weszły egzaminy komputerowe i tutaj totalna porażka z mojej strony. Widząc komputery, przy każdym stoliku dostałem szoku, który mi nie pozwolił mi zdać kilka razy. Aż w końcu mnie olśniło i powiedziałem sobie, dość muszę się zmotywować i uważnie czytać na pulpicie następne podejście i zdałem.

Teraz zdawałem na placu, historia powtórzyła się, jak i z przepisów problem polegał na cofaniu, na łuku resztę miałem opanowaną do perfekcji. Ponownie przemyślałem, co robię nie tak i po kolejnym podejściu zdałem, teraz czekał mnie egzamin z jazdy po mieście i tutaj nie dałem się zaskoczyć mimo kilka prób egzaminatora.

Moim zdaniem spora grupa osób dostaje jakiegoś nieokreślonego szoku, który nie pozwala jakiś czas podjąć prawidłowe działanie od ręki. Zrozumiałem, że jeśli do czegoś się nie przyłożę, nie mam szans na zrozumienie danego materiału, a najtrudniejsze są autorespondery, wraz z możliwością  tworzenia stron opanowanie zajmuje dużo czasu i to jest częstym powodem rezygnacji.