Motywacja co to takiego?

Czym jest motywacja niwiele osób pewnie wie, bo można zauważyć osoby nie wiedzą co to oznacza, gdyż unikają podejmowania decyzji odnośnie propozycji zarabiania w biznesie online.

Podam przykład ze swojego życia otóż małżonka zaproponowała mi, że weźmie kredyt i opłaci mi kurs na prawo jazdy byłem w totalnym szoku. Oczywiście pokusa była nie do odmówienia zaryzykowałem dla tej pięknej idei i zgodziłem się na kurs prawa jazdy kategori B.

Wszystko przebiegało dość gładko aż do pierwszego egzaminu testowego zasad ruchu drogowego i prawa drogowego, a nie wiedziałem, że weszły egzaminy komputerowe i tutaj totalna porażka z mojej strony. Widząc komputery przy każdym stoliku dostałem szoku, który mi nie pozwolił mi zdać kilka razy. Aż w końcu mnie olśniło i powiedziałem sobie dość muszę się zmotywować i uważnie czytać na pulpicie następne podejście i zdałem.

Teraz zdawałem na placu historia powtórzyła się jak i z przepisów problem polegał na cofaniu na łuku resztę miałem opanowaną do perfekcji. Ponownie przenyślałem co robię nie tak i po kolejnym podejściu zdałem teraz czekał mnie egzamin z jazdy po mieście i tutaj nie dałem się zaskoczyć mimo kilka prób egzaminatora.

Moim zdaniem spora grupa osób dostaje jakiegoś nie okreslonego szoku, który nie pozwala jakiś czas podjąć prawidłowe działanie od ręki. Zrozumiałem, że jeśli do czegoś się nie przyłożę nie mam szans na zrozumienie danego materiału, a najtrudniejsze są autorespondery wraz z możliwością  tworzenia stron opanowanie zajmuje dużo czasu i to jest częstym powodem rezygnacji.