Jak zarabiać na zakupach?

Jak się okazuje większość Polaków, nie wie, że może zarabiać pieniądze na własnych zakupach. Istnieje aplikacja, którą sklepy akceptują i przy jej pomocy płacą procentowo za dokonany zakup. Wprawdzie nie są to duże pieniądze, ale są i próg wypłacalności też odpowiedni 22,50 zł.

Moim zdaniem jest adekwatny w stosunku procentowym i pozwala na dość szybką wypłatę zgromadzonych pieniędzy lub zakup nowych produktów. W zależności od sklepu, naliczenia, są różne procentowo, powiedzmy, że zrobiliśmy zakup o wartości 50 zł, to otrzymamy 0,50 zł.

Gdy zrobimy zakupy droższych artykułów, to naliczenia będą większe, a zakupu nie robisz tylko raz produkty żywnościowe codziennie paliwo do samochodu również i wiele innych. Też chciałbyś/chciała tak zarabiać bez żadnych inwestycji, jak w innych programach. Więc zarejestruj się „teraz”

Ta aplikacja działa aż w 47 krajach na świecie i masz okazję korzystać ze zwrotu w innych krajach, gdyż zwrot działa także w restauracjach i wielu innych podmiotach. Po rejestracji masz dostęp do wielu informacji, a także do szkoleń i pomoc swojego sponsora.

Z aplikacją współdziałają takie sklepy Jak Biedronka, Tesco, Żabka, Allegro, Orlen, i wiele innych sprzedające produkty komputerowe czy budowlane. I nie tylko zakupy możemy zrobić w sklepach stacjonarnych, a także online nie wychodząc z domu, a towar zostanie dostarczony do domu. Wówczas zarobek wzrasta nie tylko za wydane zakupy, ale może być większy procent zwrotu.

Nie da się opisać wszystkiego, a najlepszym sposobem jest mieć konto w aplikacji i wszystko można sprawdzić bez problemu. Zapraszam do rejestracji z podanego linku.

Zacznij zarabiać teraz