O mnie

Nazywam się Krystian Militowski jestem z zawodu rolnkiem na emeryturze . Z internetem zetknąłem się w 2008 roku i od tej pory zaczęła moja przygoda blogera. Na początku byłem ogomnie zagubiony i zmartwiony słabymi treściami oraz ogromnymi błędami, jednak powoli uczyłem się opaować niedoskonałości swojego postępowania.

Dziesięć lat to szmat czasu i właśnie te lata pozwoliły mi na śledzenie wielu liderów, którzy niemal razem ze mną uczyli się zarabiania w internecie, a mieli nade mną tą przewagę znająć język angielski lub ucząć się razem z materiaaałami programów angielskich. W naszym ojczystym języku powstał progam partnerski Piotra Majeskiego pod nazwą CnebPoints

Jednocześnie zbudował atoresponder pod nazwą Impleboot i darmowy Freboot.pl to właśnie ten autoresponder testowałem jako pierwszy i też nie był dla mnie zrozumiały. W 2014 lub 2015 poznałem autoresponder Getall Najciekawsze jest to, że bardzo szybko opanowałem ten autoresponder. Postanowiłem nie poddawać się i nadal szukać rozwiązań na jakie będzie mnie stać i podzielić się osobami, które jeszcze nie próbowały szczęścia w internecie.